Çadër kopshti 4x4 me pëlhurë poliestër me ngjyra natyrale - Fasma

  • Kod: FASMA2
lek 110.128,32 lek 157.326,17 -30%
Material Alumini dhe poliesteri
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 400
Thellësia (cm) 400
Lartësia (cm) 270

Çadër kopshti 4x4 në alumini dhe poliester të pikturuar.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Shtyllë 105x65mm, 8 brinjë 30x20mm, kanavacë poliester natyrore 250gr / m2 me veshje pa (poliamide), bazë kryq çeliku, shtyllë rrotulluese 360 ° me pedale. Pjerrësia vertikale me dorezë me 6 pozicione, e pajisur me një sistem të animit djathtas-majtas për çadër.
Përfshirë mbulesën e ombrellës.
Pllakat nuk përfshihen
, rekomandohet përdorimi i të paktën 8 pllakave (160/200 kg).
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në