Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

3x3 Çadër e Jashtme në Alumin të Bardhë dhe Poliestër - Fasma

Kod: FASMA3
lek 102.463,80 lek 148.572,50 -31%
- +
Material
Alumini dhe poliesteri
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Gjatësia (cm)
300
Thellësia (cm)
300
Lartësia (cm)
255
Viadurini in the Garden

3x3 ombrellë kopshti me pëlhurë poliesteri me ngjyrë natyrale.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Shtyllë 90x60 mm, 8 brinjë 25x17 mm, pëlhurë poliesteri natyral 250gr / m2 me veshje pa (poliamide), bazë kryq çeliku, shtyllë rrotulluese 360 ° me pedale. Pjerrësia vertikale me dorezë me 6 pozicione, e pajisur me një sistem të animit djathtas-majtas për çadër.
Përfshirë mbulesën e ombrellës.
Pllakat nuk përfshihen
.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi