Çadër kopshti 4x4 me leckë poliesteri dhe bazë çeliku - Nastio

 • Kod: NASTIO
lek 71.151,35 lek 101.644,78 -30%
Material Poliester dhe alumin
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 400
Thellësia (cm) 400
Lartësia (cm) 358

Çadër në natyrë 4x4 në poliestër me shtyllë alumini dhe bazë çeliku.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Pol Ø67 x 2,0 mm, 8 brinjë 18 x 30 x 1,2 mm. Pëlhurë gri e hapur në poliester 250gr / m2, e veshur në pa (poliamide). Baza kryq në çelik .
Lartësia e hapur: 286 cm. Lartësia e mbyllur: 358 cm.

Përfundon struktura në dispozicion:
 • E bardhë;
 • antracit.
NB : pllakat nuk përfshihen. Ne rekomandojmë përdorimin e të paktën 8 pllakave (160/200 kg)
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në