Çadër në natyrë, 3x3 me Metrazhe Poliesteri dhe Shtyllë Alumini - Texas

  • Kod: TEXAS
lek 51.655,55 lek 73.793,65 -30%
Material Poliester, alumin dhe çelik
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 300
Thellësia (cm) 300
Lartësia (cm) 255

3x3 ombrellë kopshti në poliester dhe alumin.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Shtylla 53x77 mm, shtylla e varur 25x40 mm, 8 brinjë 14x24 mm. Pëlhurë natyrale poliester 200gr / m2 me veshje pa (poliamide). Baza kryq në çelik . Pol i rrotullueshëm manualisht 360 °.

NB : pllakat nuk përfshihen.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në