Made in Italy

Çanta magazinimi lëkure e gjelbër Water Prodhuar në Itali - Fotografi

  • Made in Italy
  • Kod: FOTOGRAFIA
Lekë 41,868 Lekë 46,520 -10%
Material lëkurë dhe dru
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 35
Lartësia (cm) 54

Çanta ruajtëse prej lëkure dhe druri Prodhuar në Itali

Çanta ruajtëse prej lëkure dyshtresore me finiturë të gjelbër aqua me bazë të brendshme kompensatë, doreza anësore të integruara dhe rrota të gomuara, tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo çantë magazinimi prej lëkure jeshile aqua është aksesori ideal për ata që duan të kombinojnë estetikën dhe prakticitetin. Dizajni i tij inovativ, me doreza të zgjuara dhe një formë të strukturuar, e bën atë një shtesë të gjithanshme për shtëpinë moderne. E bërë nga lëkura e cilësisë së lartë, kjo çantë dallohet për qëndrueshmërinë dhe veshjen e saj të butë.

Ngjyra e gjelbër akua shton një prekje freskie dhe gjallërie në çdo mjedis, duke kujtuar tonet e qeta detare dhe qetësinë e natyrës. E përkryer për organizimin e revistave, lojërave, aksesorëve të punës ose përdorimit të përditshëm, kjo çantë magazinimi është një deklaratë elegante e funksionalitetit dhe stilit.

Qoftë e vendosur në një cep të dhomës së ndenjes, në zyrë apo në dhomën e gjumit, kjo çantë magazinimi është një zgjidhje elegante për të mbajtur hapësirat tuaja të rregullta me një prekje ngjyrash të sofistikuara.

Dimensionet:

  • gjatësia: 50 cm
  • thellësia: 35 cm
  • lartësia: 54 cm
  • ngarkesa maksimale 10 kg
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro