Çifti i tavolinave të rrumbullakëta të kafesë në dizajn modern qelqi dhe hekuri - Ezra

  • Kod: EZRA
lek 29.633,46 lek 37.041,83 -20%
Material Hekuri dhe qelqi
Masat diametri 50.5x61.5 cm - diametri 40.5x57 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Një palë tavolina kafeje të stilit modern në hekur dhe qelq.

Tavolinat dhe konzollat e kafesë ofrojnë rafte të rehatshëm, të cilët mund të përdoren në dhoma të ndryshme të shtëpisë, nga hyrja, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit. Ato mund të përdoren për të vendosur pika të lehta ose elemente dekorative të tilla si fotografi, suvenire dhe skulptura, ose për të ruajtur objekte të dobishme që i keni gjithmonë në dorë. Ju mund të zgjidhni nga shumë materiale të ndryshme , nga xhami, tek druri në metal dhe shumë modele të ndryshme, në mënyrë që të identifikoni atë që i përshtatet më shumë stilit të shtëpisë tuaj.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në