Made in Italy

Connubia Calligaris Garda karrige moderne e projektimit, grup 2, pëlhurë / metal

  • Made in Italy
  • Kod: GARDA1525
lek 50.869,51
Masat L 44xP 54xH 96 (46) cm
Koha e dërgimit 20 dite pune
Connubia Calligaris Garda karrige moderne e projektimit, grup 2, pëlhurë / metal.
Karrige Garda me strukturë metalike të pikturuar, sedilje dhe mbrapa të shtruara në pëlhurë teknike të veshur (ekos: një material sintetik që lahet). 4 këmbët metalike janë pikturuar në një përfundim përputhen me tapiceri të sediljeve.
Garda është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në