Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Karrige e gjallë moderne eko-lëkure e bërë në Itali, Gazzola

Kod: GAZZOLA1
lek 21.521,85 lek 23.623,98 -9%
Mimi i njësisë

madein_italy

Sasia minimale e porosisë 2 Artikuj
- +
Masat
L 45 x P 54 x H 96 cm H vend 47 cm
Koha e dërgimit
5 javë pune
Peshë
6
Materiali i guaskës
Eko-lëkurë
Materiali bazë
metal
Viadurini Collezione Living
Karrige e gjallë e veshur me susta eko-lëkure të bëra në Itali, Gazzola
Gazzola është një karrige moderne me një kornizë metalike të mbuluar plotësisht në eko-lëkurë.
Falë dizajnit të tij të rafinuar dhe elegant do të jetë perfekte të mobiloni të gjitha dhomat tuaja.

Në dispozicion në pesë përfundime të ndryshme:
- eko-lëkurë e papërshkueshme nga zjarri kafe (BS 5852);
- eko-lëkure e papërshkueshme nga zjarri gri (BS 5852);
- eko-lëkurë e bardhë e papërshkueshme nga zjarri (BS 5852);
- eko-lëkure e papërshkueshme nga zjarri me ngjyra elefanti, e përshtatshme për përdorim detar;
- eko-lëkure e papërshkueshme nga zjarri me perla gri nabuk të përshtatshme për përdorim detar.

Kërkoni më shumë informacion dhe personalizoni karrigen tuaj duke na kontaktuar ne.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies