Konsol me kontejner të dizajnit industrial në hekur dhe dru - Gomes

  • Kod: GOMES
lek 13.915,97 lek 16.371,73 -15%
Material Hekuri dhe Druri
Masat 80x35x67.5 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Tavolinë tastiere me dizajn modern me enë prej hekuri dhe druri.

Tavolinat dhe konzollat e kafesë ofrojnë rafte të rehatshëm, të cilët mund të përdoren në dhoma të ndryshme të shtëpisë, nga hyrja, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit. Ato mund të përdoren për të vendosur pika të lehta ose elemente dekorative të tilla si fotografi, suvenire dhe skulptura, ose për të ruajtur objekte të dobishme që i keni gjithmonë në dorë. Ju mund të zgjidhni nga shumë materiale të ndryshme , nga xhami, tek druri në metal dhe shumë modele të ndryshme, në mënyrë që të identifikoni atë që i përshtatet më shumë stilit të shtëpisë tuaj.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në