Divan 2-vendësh në natyrë dhe të brendshme në bastun prej palme kacavjerrëse dhe jastëkë nga 100% pambuk - Boire

  • Kod: BOIRE
Lekë 69,190 Lekë 76,877 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses pambuku
Materiali i strukturës bastun prej palme kacavjerrëse
Gjatësia (cm) 116
Thellësia (cm) 70
Lartësia (cm) 84

Divan 2 vendesh prej bastun prej palme kacavjerrëse dhe jastëkë 100% pambuk

Divan 2-vendësh për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm (belveder, tarraca të mbuluara, veranda, oborr) i punuar me strukturë bastun prej palme kacavjerrëse dhe jastëkë 100% pambuk.

Ky divan me bastun prej palme kacavjerrëse është një thesar i ngrohtësisë natyrore dhe elegancës komode . Struktura e thurur nga bastun prej palme kacavjerrëse, e pasur me hijeshi fshatare dhe e punuar me dorë, ofron jo vetëm qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj elementeve , por edhe një estetikë të ngrohtë dhe mikpritëse që të fton relaksimin. Jastëkët e trashë dhe të butë garantojnë rehati të pashoqe, perfekte për të shijuar momentet e qetësisë në ajër të hapur.

Ky divan është projektuar për t'u përzier në mënyrë harmonike me mjedisin e tij, duke u bërë një pikë qendrore e stilit dhe relaksimit . Nuk është thjesht një mobilje, por një ftesë për të ngadalësuar dhe vlerësuar gëzimet e vogla të jetës, duke ofruar mikpritje të përjetshme dhe rehati absolute .

Dimensionet:
  • gjatësia: 116 cm
  • thellësia: 70 cm
  • lartësia: 84 cm
  • lartësia e sediljes: 45 cm
  • Lartësia e mbështetëses së krahut: 65 cm
Shënim: produkti mund të pësojë ndryshime të vogla në formë dhe hije pasi është punuar me dorë nga artizanët.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro