Divan 3 vendësh me pouf të jashtëm I pajisur me 2 mbulesa - Partir

  • Kod: PARTIR
Lekë 150,293 Lekë 166,992 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses poliester i papërshkueshëm nga uji
Materiali i strukturës alumini
Gjatësia (cm) 213
Thellësia (cm) 72/134
Lartësia (cm) 76

Divan 3-vendësh me pouf alumini dhe jastëkë poliestër të papërshkueshëm nga uji

Divan 3-vendësh me pouf të jashtëm dhe të brendshëm i bërë me strukturë alumini të lyer me ngjyrë të bardhë mat në ngjyrë fildishi dhe jastëkë të mbuluar me poliestër të papërshkueshëm nga uji me mbulesa të lëvizshme.
Struktura përbëhet nga 1 element divani 2-vendësh, 1 element këndor me mbështetëse krahu të majtë dhe 1 pouf mbështetëse këmbësh.
Vjen me 2 mbulesa : mbulesa A me dekorim gjeometrik dhe mbulesa B në gri të thjeshtë. Më pas i takon diskrecionit të klientit të vendosë se si të mbulojë çdo jastëk individual.

Ky divan me pouf për kopshtin përfaqëson lartësinë e elegancës funksionale . Linjat e tij moderne, të mbështetura nga një strukturë alumini, nxjerrin një bukuri bashkëkohore dhe të rafinuar . Modulariteti i poufit përputhet në mënyrë të përkryer me divanin, duke ofruar mundësinë e zgjerimit të hapësirës së ndenjëseve ose përdorimit të tij si mbështetëse për këmbë, për një shkathtësi të pashoqe . Materialet me cilësi të lartë sigurojnë qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje të lehtë , thelbësore për përdorim të jashtëm. Ky set është më shumë se thjesht mobilje; është një deklaratë komoditeti dhe stili që fton momente të këndshme, relaks pas një dite të gjatë ose për të argëtuar mysafirët në një atmosferë mikpritjeje dhe luksi të matur .

Dimensionet:
  • divan: gjatësia: 213 cm x thellësi: 72 cm (me pouf ngjitur 134 cm) x lartësi: 76 cm
  • sedilja: gjatësia: 186 cm x thellësia: 50 cm x lartësia 45 cm
  • pouf: gjatësia: 62 cm x thellësia: 62 cm x lartësia 45 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro