Divan 3 vendësh me pouf kopshti prej alumini dhe jastëkë gri - Avoir

  • Kod: AVOIR1
Lekë 165,019 Lekë 183,355 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses poliester i papërshkueshëm nga uji
Materiali i strukturës alumini
Gjatësia (cm) 213
Thellësia (cm) 72/134
Lartësia (cm) 76

Divan 3-vendësh me pouf alumini dhe jastëkë poliestër të papërshkueshëm nga uji

Divan 3-vendësh me pouf të jashtëm dhe të brendshëm i bërë me strukturë alumini të lyer me ngjyrë të bardhë mat në ngjyrë fildishi dhe jastëkë të mbuluar me poliestër gri të papërshkueshëm nga uji me mbulesa të lëvizshme.
Struktura përbëhet nga 1 element divani 2-vendësh, 1 element këndor me mbështetëse krahu të majtë dhe 1 pouf mbështetëse këmbësh.

Ky divan është emblema e komoditetit minimalist për hapësirat e jashtme . Linjat e tij të pastra dhe struktura prej alumini ofrojnë një estetikë moderne dhe tërheqëse që përshtatet me shkathtësi si me kopshtet moderne ashtu edhe me tarracat e stilit më klasik.

Dizajni i sofistikuar dhe qasja ergonomike ndaj ndenjëseve sigurojnë që çdo moment pauzë të bëhet një përvojë kënaqësie e pastër, ku takohen estetika dhe funksionaliteti. Ky divan nuk është thjesht një mobilje; është një ftesë për të shijuar jetën jashtë, duke forcuar lidhjen me natyrën dhe komoditetin e hapësirës suaj. E përkryer për ata që kërkojnë një zgjidhje elegante dhe praktike për zonat e tyre të jashtme, ky divan është zgjidhja e duhur për t'i dhënë një prekje rafinimit dhe mikpritjes kopshtit.

Dimensionet:
  • divan: gjatësia: 213 cm x thellësi: 72 cm (me pouf ngjitur 134 cm) x lartësi: 76 cm
  • sedilja: gjatësia: 186 cm x thellësia: 50 cm x lartësia 45 cm
  • pouf: gjatësia: 62 cm x thellësia: 62 cm x lartësia 45 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro