Divan i jashtëm 2-vendësh në alumin dhe jastëkë të mbuluar me poliestër - Avoir

  • Kod: AVOIR
Lekë 89,170 Lekë 99,077 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses poliester i papërshkueshëm nga uji
Materiali i strukturës alumini
Gjatësia (cm) 131
Thellësia (cm) 72
Lartësia (cm) 76

Divan 2-vendësh prej alumini dhe jastëkë nga poliester kundër ujit

Divan i jashtëm dhe i brendshëm 2-vendësh i bërë me strukturë alumini të lyer me ngjyrë të bardhë mat në ngjyrë fildishi dhe jastëkë të mbuluar me poliestër gri të papërshkueshëm nga uji me mbulesa të lëvizshme.

Ky divan me dy vende është emblema e rehatisë minimaliste për hapësirat e jashtme . Linjat e tij të pastra dhe struktura prej alumini ofrojnë një estetikë moderne dhe tërheqëse që përshtatet me shkathtësi si me kopshtet moderne ashtu edhe me tarracat e stilit më klasik.

Dizajni i sofistikuar dhe qasja ergonomike ndaj ndenjëseve sigurojnë që çdo moment pauzë të bëhet një përvojë kënaqësie e pastër, ku takohen estetika dhe funksionaliteti. Ky divan nuk është thjesht një mobilje; është një ftesë për të shijuar jetën jashtë, duke forcuar lidhjen me natyrën dhe komoditetin e hapësirës suaj. E përkryer për ata që kërkojnë një zgjidhje elegante dhe praktike për zonat e tyre të jashtme, ky divan me dy ulëse është zgjidhja e duhur për t'i dhënë një ngjyrim rafinimit dhe mikpritjes kopshtit.

Dimensionet:
  • gjatësia: 131 cm
  • thellësia: 72 cm
  • lartësia: 76 cm
  • sedilja: gjatësia: 122 cm x thellësia: 50 cm x lartësia 45 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro