Made in Italy

Divan modular në natyrë me pëlhurë të veshur me susta Prodhuar në Itali - Rubik

 • Made in Italy
 • Kod: RUBIK8
Lekë 1,202,790 Lekë 1,336,433 -10%
Masat L 300 x D 200 x H 61 cm
Koha e dërgimit 6 javë
Materiali i strukturës dru Iroko. Endje në litar të gjelbër

Divan modular kopshti me jastëkë të mbushur në pëlhurë Made in Italy

Divan modular kopshti tërësisht i prodhuar në Itali me jastëkë sediljeje dhe shpine në pëlhurë të mbushur. Produkti përbëhet nga një ndenjëse e ulët dhe e thellë dhe falë jastëkëve të mëdhenj bëhet një sistem ftues dhe mikpritës i krijuar për të krijuar një atmosferë të relaksuar dhe joformale. Ky divan është i përsosur për të bërë çdo ambient unik, duke ofruar lirinë për të rishkruar ambientet tuaja të jetesës me shije dhe stil. Falë përfundimeve të thjeshta dhe lineare, ai garanton elegancë dhe rafinim për çdo mjedis në të cilin vendoset. Varianti me strukturën e drurit iroko dhe thurjet me litar të gjelbër , falë dekorimit të tij, të kujton traditën artizanale të thurjes dhe i jep një prekje identiteti unik kompozimit duke mbetur një element thjesht dekorativ. Kjo strukturë mund të përdoret gjithashtu si një boiseri ndarëse e pavarur.

Pëlhura e jastëkut është rezistente ndaj gërryerjes dhe agjentëve atmosferikë. E rëndësishme : mos e centrifugoni në tharje, lani me dorë në 30°. Paralajmërim : mos përdorni oksidues ose ndriçues optikë.

Madhësia totale e divanit:
 • L 300 x D 200 x H 61 cm
Dimensionet e elementit:
 • 3 elemente qendrore: L 100 x D 100 x H 61 cm secili
 • pouf: L 100 x D 100 x H 35 cm
Variantet e disponueshme:
 • pa strukturë
 • me strukturë të këndit të poshtëm djathtas: L 100 x D 60 x H 80 cm + struktura e këndit të poshtëm majtas: L 100 x D 60 x H 80 cm

NB : Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë. Ky artikull është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro