Made in Italy

Divan Kopshti Alumini Prodhuar në Itali - Emmacross nga Varaschin

  • Made in Italy
  • Kod: EMMACROSSDIVANETTO
lek 778.990,37
Material alumini, pëlhurë akrilike
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 178
Thellësia (cm) 100
Lartësia (cm) 93

Divan dy-vendësh prej alumini me sedilje të endur në pëlhurë akrilike Made in Italy

Divan dy-vendësh i prodhuar në Itali me strukturë prej alumini të lyer me pluhur me finiturë gri , mbështetëse shpine e punuar me dorë me brez në ngjyrë antracit dhe gjashtë jastëkë me mbushje të thatë ngjyrë qymyri përfshirë. Kjo pjesë e mobiljeve është krijuar për të kënaqur syrin me estetikën e saj elegante dhe për të garantuar rehati autentike.

Struktura dhe këmbët janë prej alumini të veshur me pluhur epoksid , një proces që e bën këtë divan rezistent dhe të lehtë për t'u përdorur, ideal për përdorim të jashtëm. Një zgjidhje mobilimi inovative dhe e freskët , e pasuruar nga përfundimet e mrekullueshme të propozuara që transformojnë çdo hapësirë të jashtme me rafinim dhe karakter .

NB : divani është i disponueshëm në një gamë të gjerë kombinimesh të ndryshme ngjyrash. Jastëk sediljeje dhe 6 jastëkë shpine të përfshira.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në