Made in Italy

Divan në natyrë me jastëkë të përfshirë Made in Italy - Emmacross nga Varaschin

  • Made in Italy
  • Kod: EMMACROSSDIVANO
lek 1.086.940,42
Material alumini, pëlhurë akrilike
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 185
Thellësia (cm) 154
Lartësia (cm) 130

Divan kopshti me strukturë alumini të lyer dhe mbështetëse të thurur Prodhuar në Itali.

Divan i jashtëm i prodhuar në Itali me strukturë alumini të lyer me pluhur , mbështetëse shpine e punuar me dorë me brez me ngjyra, jastëk sediljeje me mbushje të thatë dhe 7 jastëkë shpine të përfshira. Kjo pjesë e mobiljeve është projektuar për të kënaqur syrin me estetikën e saj elegante dhe për të siguruar rehati optimale .

Struktura dhe këmbët janë prej alumini të veshur me pluhur epoksid, një proces që e bën këtë divan rezistent dhe të lehtë për t'u përdorur, ideal për përdorim të jashtëm. Një zgjidhje inovative dhe e freskët mobilimi, e pasuruar nga përfundimet e mrekullueshme të disponueshme që transformojnë hapësirat tuaja të jashtme me rafinim dhe personalitet .

Përfundimet në dispozicion:
  • këmbë ndryshku, kosh VAR # LItar ngjyrë bezhë, shirit ndryshku dhe jastëk sedilje ngjyrë bezhë;
  • Këmbë xhins, kosh VAR # LItar ngjyrë bezhë, brez xhins dhe jastëk sediljeje xhins;
  • këmbë e zezë, kosh gri VAR # LItar, brez antracit dhe jastëk sediljeje antracit.
NB : Divani është i disponueshëm në një gamë të gjerë kombinimesh të ndryshme ngjyrash. Jastëk sediljeje dhe 7 jastëkë shpine të përfshira.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë