Made in Italy

Divan Kopshti Seksional me Strukturë në formë C në Dru Prodhuar në Itali - Rubik

  • Made in Italy
  • Kod: RUBIK6
Lekë 935,547 Lekë 1,169,434 -20%
Masat M 200 x 100 x Lartë 61 cm
Koha e dërgimit 6 javë
Materiali i strukturës dru Iroko. Endje në litar të gjelbër

Divane qendrore te jashtme dhe strukture ne forme C ne dru iroko Prodhuar ne Itali

Set me 2 divane kopshti qendrore te prodhuara teresisht ne Itali me ndenjëse dhe kurriz me jastëk të veshur me pëlhurë dhe strukturë në dru iroko dhe litar jeshil . Produkti përbëhet nga një ndenjëse e ulët dhe e thellë dhe falë jastëkëve të mëdhenj bëhet një sistem ftues dhe mikpritës i krijuar për të krijuar një atmosferë të relaksuar dhe joformale. Ky set është perfekt për të bërë çdo ambient unik duke ofruar lirinë për të rishkruar ambientet tuaja të jetesës me shije dhe stil. Falë përfundimeve të thjeshta dhe lineare, ai garanton elegancë dhe rafinim për çdo mjedis në të cilin vendoset. Struktura e drurit iroko, falë thurjes dhe dekorimit të saj, të kujton traditën artizanale të thurjes dhe i jep një prekje identiteti unik kompozimit duke mbetur një element thjesht dekorativ. Kjo strukturë mund të përdoret gjithashtu si një boiseri ndarëse e pavarur.

Pëlhura e jastëkëve është rezistente ndaj gërryerjes dhe agjentëve atmosferikë. E rëndësishme : mos centrifugoni, lani me dorë në 30°. Paralajmërim : mos përdorni oksidantë ose ndriçues optikë.

Dimensionet e divanit:
  • M 200 x 100 x Lartë 61 cm
Madhësitë e kornizës prej druri C të disponueshme:
  • e ulët: L 200 x D 60 x H 80 cm
  • e lartë: L 200 x D 60 x H 120 cm

NB : Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë. Ky artikull është i disponueshëm në një shumëllojshmëri pëlhurash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro