Made in Italy

Divan Modular Kopshti me Strukturë të ulët Druri Prodhuar në Itali - Rubik

 • Made in Italy
 • Kod: RUBIK5
lek 518.084,46 lek 740.120,65 -30%
Masat W100 x 100 x 35 cm
Koha e dërgimit 6 javë
Materiali i strukturës dru Iroko. Endje në litar të gjelbër

Divan modular me strukturë druri iroko Prodhuar në Itali

Divan modular kopshti i prodhuar tërësisht në Itali me jastëkë sediljeje dhe shpine në pëlhurë të mbushur dhe strukturë në dru iroko dhe endje me litar jeshil . Produkti përbëhet nga një ndenjëse e ulët dhe e thellë dhe falë jastëkëve të mëdhenj bëhet një sistem ftues dhe mikpritës i krijuar për të krijuar një atmosferë të relaksuar dhe joformale. Ky set është perfekt për të bërë çdo ambient unik duke ofruar lirinë për të rishkruar ambientet tuaja të jetesës me shije dhe stil. Falë përfundimeve të thjeshta dhe lineare, ai garanton elegancë dhe rafinim për çdo mjedis në të cilin vendoset. Struktura e drurit iroko, falë thurjes dhe dekorimit të saj, të kujton traditën artizanale të thurjes dhe i jep një prekje identiteti unik kompozimit duke mbetur një element thjesht dekorativ. Kjo strukturë mund të përdoret gjithashtu si një boiseri ndarëse e pavarur.

Dimensionet:
 • Divan i këndit të djathtë: L 100 x D 100 x H 61 cm
 • Divan këndi i majtë: L 100 x D 100 x H 61 cm
 • Struktura prej druri në këndin e djathtë: L 100 x D 60 x H 80 cm
 • Struktura prej druri në këndin e majtë: L 100 x D 60 x H 80 cm
Përbërja e formuar nga:
 • një element i këndit të djathtë
 • një element i këndit të majtë

NB : Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë. Ky artikull është i disponueshëm në një shumëllojshmëri pëlhurash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në