Made in Italy

Divan krevat 2 ose 3 vendesh në pëlhurë të lëvizshme Prodhuar në Itali - Geneviev

 • Made in Italy
 • Kod: GENEVIEV
lek 201.669,92 lek 237.258,73 -15%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Divan krevat 2 ose 3 vendesh me pëlhurë të lëvizshme Prodhuar në Itali.

Divan krevat tërësisht i prodhuar në Itali i mbuluar me pëlhurë të lëvizshme të kompletuar me krevat të tërhequr. Struktura e tij është prej druri metali dhe bredhi i kompletuar me mbushje poliuretani, i mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure ndërsa jastëkët e sediljes dhe shpinës janë me shkumë poliuretani me fibër akrilike. Dysheku ka një mekanizëm rrjetë të salduar elektronik me rripa dhe është i mbushur me aloe dhe shkumë me tegela në formë diamanti . Jastëkët e sediljes dhe të shpinës mbeten të lidhur me strukturën edhe kur divani kthehet në krevat. Funksionaliteti i këtij divani gjendet edhe brenda jastëkëve të pasmë brenda të cilëve ka një ndarje praktike jastëku.

Një zgjidhje mobilimi e karakterizuar nga funksionaliteti dhe komoditeti që shquhet për thjeshtësinë dhe shkathtësinë e përdorimit , duke arritur të kompletojë arredimin e çdo ambienti ndenjeje me një estetikë bashkëkohore, duke e pasuruar atë dhe duke revolucionarizuar pamjen e saj. Me një gjest të thjeshtë ai shndërrohet në një shtrat komod dhe të rehatshëm , duke u dëshmuar të jetë një zgjidhje optimale edhe për ata që kanë dhoma të vogla në dispozicion dhe janë në kërkim të një ideje arredimi që u lejon atyre t'u ofrojnë një shtrat miqve dhe të afërmve duke pasuruar jetesën e tyre. dhomë me një prekje stili dhe personaliteti.

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë , të përzgjedhura për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë, të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detaje. Rezultati është një divan-krevat i butë, i këndshëm dhe funksional i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Veshjet e disponueshme:
 • pëlhurë hiri;
 • pëlhurë jargavani.
Madhësitë e disponueshme:
 • Divan 3 vendësh: W 190 x D 96 x 89 cm - Dyshek 140 x 195 x H 20 cm.
 • Divan 2 vendesh: W 150 x D 96 x 89 cm - Dyshek 100 x 195 x H 20 cm.
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në