Divan në natyrë me 2 ndenjëse prej alumini me litarë me dizajn luksoz 3 përfundime - Julie

 • Kod: JULIEDIV
lek 323.679,55 lek 462.399,36 -30%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës alumini dhe poliesteri

Divan kopshti me dizajn luksoz në alumin dhe litar me jastëkë prej pëlhure në përfundime të ndryshme.

Dizajni i rafinuar, elegant dhe i rafinuar i këtij divani të jashtëm karakterizohet nga alternimi i hapësirave të plota dhe bosh që krijon një pamje vizuale të lehtë dhe bashkëkohore.

Korniza e aluminit e veshur me pluhur epokside (me karakteristika rezistente ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve) disponohet në ngjyrat e akullit, gri pëllumb dhe ari, të kombinuara me rripat e dukshëm poliestër .
Struktura gjysmërreth është sinonim i elegancës dhe luksit , për një pamje formale dhe të sofistikuar, me jastëkë në pëlhurë të bardhë.

Të përfshira janë 4 jastëkë dekorativë me përmasa 60 x 60 cm dhe 2 me përmasa 50 x 50 cm në të njëjtën pëlhurë si sedilja.

Përfundimet e disponueshme:
 • alumini akulli dhe litari i bardhë poliestër
 • alumini dove gri dhe litari poliestër gri dove
 • alumini ari dhe litari i zi poliestër
Dimensionet:
 • Gjerësia 167 cm
 • Lartësia 78 cm
 • Thellësia 94 cm
 • Lartësia e sediljes 26 cm
 • Lartësia e jastëkut 14 cm
NB: Një mbulesë mbrojtëse është gjithashtu në dispozicion sipas kërkesës, të cilën ne e rekomandojmë për periudhat e mospërdorimit ose në rast shiu. Përveç kësaj, pëlhura e jastëkëve është e disponueshme edhe në lloje dhe ngjyra të tjera. Na kontaktoni për një ofertë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në