Divan në natyrë në pëlhurë dhe alumin me mbështetëse të mbështetur - Nathy

 • Kod: NATHY2
lek 145.705,09 lek 208.150,13 -30%
Material Pëlhurë dhe alumini
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 152
Thellësia (cm) 81
Lartësia (cm) 98

Divan i jashtëm 2 vendësh në alumin dhe pëlhurë me mbështetëse të mbështetur.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Mbështetja e mbështetëses në pozicion të lirë dhe ulësja në tekstile 1x1. Jastëkët e lëvizshëm me pëlhurë olefin (100% polipropilen).

Përfundon në dispozicion:
 • antracit;
 • e bardhë dhe gri.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në