Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan për ambiente të jashtme me 3 ulëse në dru natyral ose pëlhurë të zezë dhe luksoze - Suzana

Kod: SUZANADIV
lek 1.055.536,55 lek 1.583.304,82 -33%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
druri
Viadurini in the Garden

Divan i jashtëm 3 vendësh i bërë nga jastëkë druri dhe pëlhure natyrale ose i zi, dizajn luksoz prodhuar në Itali.

Kjo divan kopsht 3 vendësh përmban një kornizë të imët druri me një kryq X që mbështet konstruksionin. Linjat elegante dhe të pastra përshtaten si në hapësirat e jashtme ashtu edhe në ato të brendshme dhe janë të frymëzuara nga bota e varkave. Druri është i disponueshëm në dy përfundime të ndryshme, natyral ose i zi , i kombinuar me detaje të rafinuara në çelik inox të lëmuar, për versionin natyror, dhe çelik inox të llakuar të zi të lëmuar ose mat për versionin e zi, në varësi të përfundimit të zgjedhur.
Ngrohtësia dhe bukuri e drurit janë të lidhur me pëlhurë Batyline® përdorur për pjesët strukturore. Isshtë një poliester i frymëmarrjes jashtëzakonisht rezistent ndaj agjentëve atmosferikë dhe konsumimit me kalimin e kohës.

Përfundon në dispozicion:
  • dru natyror dhe jastekë mat në pëlhurë të ngurtë të bardhë
  • dru i zi me shkëlqim dhe jastëk në pëlhurë të zezë nattè
Druri është në dispozicion në një fund me shkëlqim ose mat për të dy variantin natyral dhe variantin e zi. Për të zbuluar ngjyrat dhe përfundimet e tjera të disponueshme për pëlhurën, mos hezitoni të na kontaktoni duke plotësuar formularin e duhur.

Përmasat:
  • Gjerësia 208 cm
  • Lartësia 88 cm
  • Thellësia 82 cm
  • Lartësia e sediljes 34 cm
  • Lartësia e krahës 63 cm
  • Lartësia e jastëkut 14 cm
NB: Mbulesa mbrojtëse që ne rekomandojmë për periudhat e mos përdorimit ose në rast shiu dhe jastëkësh katrorë në dy madhësi janë gjithashtu të disponueshme sipas kërkesës, të papërfshira në çmim. Na kontaktoni për një vlerësim.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi