Divan për dy ambiente të jashtme në alumin me jastëkë pëlhure - Mirea

 • Kod: MIREA
lek 96.150,90 lek 137.358,43 -30%
Material Pëlhurë dhe alumini
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 134
Thellësia (cm) 78
Lartësia (cm) 73

Divan i jashtem 2 vendesh ne alumin me jastekë pëlhure.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Jastëkët e sediljes dhe mbrapa me mbulesa të lëvizshme me pëlhurë olefin (100% polipropilen). Për tu mbledhur.

Përfundon në dispozicion:
 • pëllumbi gri dhe e bardhë;
 • gri dhe antracit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në