Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan për dy ambiente të jashtme në alumin me jastëkë pëlhure - Mirea

Kod: MIREA
lek 98.975,24 lek 139.555,08 -29%
- +
Material
Pëlhurë dhe alumini
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Gjatësia (cm)
134
Thellësia (cm)
78
Lartësia (cm)
73
Viadurini in the Garden

Divan i jashtem 2 vendesh ne alumin me jastekë pëlhure.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Jastëkët e sediljes dhe mbrapa me mbulesa të lëvizshme me pëlhurë olefin (100% polipropilen). Për tu mbledhur.

Përfundon në dispozicion:
  • pëllumbi gri dhe e bardhë;
  • gri dhe antracit.

Produkte të shikuara së fundmi