Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan në ambiente të jashtme 3 vendëshe me jastëkë mbrapa dhe sedilje në pëlhurë - Mirea

Kod: MIREA1
lek 136.551,94 lek 192.538,24 -29%
I disponueshëm nga 15.11.2021 ore 00:00
- +
Material
Pëlhurë dhe alumini
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Gjatësia (cm)
194
Thellësia (cm)
78
Lartësia (cm)
73
Viadurini in the Garden

Divan i jashtëm 3 vendësh në alumin me jastëkë pëlhure.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Jastëkët e sediljes dhe mbrapa me mbulesa të lëvizshme me pëlhurë olefin (100% polipropilen). Për tu mbledhur.

Produkte të shikuara së fundmi