Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool i Akademisë Connubia Calligaris, vend i cilësisë së mirë prej lëkure faux, grup 2

Kod: ACADEMY1674V
lek 66.867,90

madein_italy

- +
Masat
L 48 x W 55 x H 104 (66) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia by Calligaris
Stool i Akademisë Connubia Calligaris, vend i cilësisë së mirë prej lëkure faux, grup 2.
Akademia është një stol nga Connubia nga Calligaris, në çelik të shkrirë me krom, me një strukturë sajë dhe një vend të cilësisë së mirë prej lëkure.
Akademia është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies