Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dizajni i stolit në dru të ahut të llakuar H 78 cm, Harvey

Kod: HARVEY
lek 52.353,15

madein_italy

- +
Material
Struktura në ahu e llakuar me furçë të bardhë-5232. Pëlhurë gri pëllumbi.
Masat
l.38xp.38xh.78cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Viadurini Living
Dizajni i stolit në dru të ahut të llakuar H 78 cm, Harvey
Stooli Harvey ka një strukturë të hollë dhe të lehtë, mbi të cilën ulësja rrethore mbështetet pothuajse si një kurorëzim i këmbëve. Jastëk i mbushur me mbushje të lartë, i mbuluar me pëlhurë natyrale të papërpunuar dhe kryqëzimet e poshtme, lejojnë një përdorim të rehatshëm dhe praktik të kësaj pjese të mobiljeve, të bërë tërësisht nga druri i ahut të llakuar me dorë.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies