Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool për bar / kuzhinë H. 96 cm Floyd, dizajn modern, i bërë në Itali

Kod: FLOYD
lek 41.241,87 lek 55.656,51 -26%

madein_italy

- +
Material
metali dhe idrocordex
Masat
44x41xh96 ulur lart 67 cm
Koha e dërgimit
25 ditë pune
Viadurini Living
Stool i projektimit Floyd i bërë në Itali
Floyd ka një dizajn modern dhe të qartë që e bën atë të përshtatshme për të furnizuar lloje të ndryshme të mjediseve. Mbrapa e lartë siguron rehati optimale në ulëse.
Prodhimi kryhet plotësisht në Itali nga zejtarë të aftë të një kompanie që ka më shumë se 40 vjet përvojë në sektor.

Jo stack.
Zgjidhni nga menuja kryesore që ju preferoni:
- këmbë katrore në fund të kortenit me vend të mbuluar në idrocordex Moro Head (material me rezistencë shumë të lartë ndaj konsumit, fërkimit, lotëve dhe gërryerjeve. Pastrueshëm, i paprekshëm dhe rezistent ndaj lagështirës.)
- këmbë katrore në fund të kromuar me një vend të mbuluar në argjilë eko-lëkure (material i përbërë nga një bazë pambuku dhe një shtresë e materialit sintetik rezistent ndaj fërkimit dhe veshin))
- këmbë katrore dhe asisse e mbuluar plotësisht në eko-lëkurë të rërës (material i përbërë nga një bazë pambuku dhe një shtresë e materialit sintetik rezistent ndaj fërkimit dhe veshin))
- këmbë katrore në fund nikel me vend të mbuluar plotësisht në lëkurë të zezë (lëkura e gjedhit e zgjedhjes së parë me origjinë evropiane.)

Përveç atyre që ofrohen janë të disponueshme veshje të tjera si teknofibër, lëkure, mikrofibër, etj ... midis tyre hijeshia similicuir, materiali i papërshkueshëm nga zjarri Class 1 IM i cili bën që karriget të jetë i përshtatshëm për tu futur në ambiente me kontratë (hotel, restorant, bar).
Për informacion shkruani në info@viadurini.co.uk

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies