12 gota 235 ml në Pastë xhami me ngjyra me dekorim arabesk - arabisht

  • Kod: ARABO3
Lekë 7,230 Lekë 9,037 -20%
Material paste qelqi
Masat Ø 8 x lartësi 10 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 12 gota uji në pastë qelqi

12 gota prej paste xhami me dekorim arabesk.

Ky grup prej 12 gotash është një festë e funksionalitetit dhe artit të qelqit. Çdo pjesë shkëlqen me personalitetin e saj unik , me gdhendje të përpunuara që kujtojnë motivet klasike të Rilindjes, këto syze nuk janë thjesht funksionale, por objekte të vërteta dizajni . Prania e tyre në tryezë nuk kalon pa u vënë re, duke sjellë me vete një prekje të elegancës historike dhe modernitetit të gjallë .

Përfundo:

  • me ngjyra: qelibar, tymuese, blu, verë, akuamarinë dhe jeshile

Dimensionet:

  • diametri 8 cm
  • lartësia 10 cm
NB: I sigurt në larës enësh.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro