2 Karrige Moderne të Dhomës së Darkës në Lëkurë dhe Matt Black Metal - Frizzi

 • Kod: FRIZZI
lek 34.028,91 lek 40.034,02 -15%
Material Lëkura dhe metali
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) 48
Thellësia (cm) 51
Lartësia (cm) 82.5

Karrigia e dhomës së ngrënies e veshur me lëkurë imituese me këmbë metalike të zeza mat, 2 copë.

Brenda dhomës së ngrënies dhe kuzhinës, karriget , së bashku me tryezën, janë padyshim elementet qendrore të mobilimit rreth të cilave rrotullohen mobiljet përreth. Zgjedhja e karrigeve është thelbësore për të kompletuar atmosferën e dhomës në mënyrën më të mirë të mundshme duke ruajtur një dizajn koherent që ruan më së miri proporcionet e dhomës dhe preferohet të zgjidhni një me një vend të rehatshëm dhe të rehatshëm, të mbushur dhe të mbuluar.

Kjo karrige për dhomë ngrënie apo kuzhinë është bërë me këmbët në mat metali i zi pikturuar dhe ndenjësen dhe prapa veshur me susta dhe mbuluar me lëkurë imitim, një material që i jep produktit hartimin e saj moderne dhe elegante. Falë linjave të saj harmonike dhe me ndikim, ajo arrin të pushtojë qendrën e vëmendjes duke kontribuar në përfundimin me shije të mobilimit të ambienteve të stilit bashkëkohor dhe të stilit të lartë.

Përfundon struktura në dispozicion :
 • e zezë;
 • efekti melange gri pëllumb.
Matjet :
 • madhësia e sediljes cm. L 43,5 x P 43,5 cm;
 • lartësia e sediljes 42 cm;
 • lartësia e mbështetëses 40 cm;
 • dimensionet totale: L 48 x P 51 x H 82.5 cm.
Kërkon montimin, udhëzimet e montimit dhe pajisjen e montimit të përfshirë në paketim.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në