4 Karrige Moderne të Dhomës së Darkës në Lëkurë dhe Këmbë Imituese - Spiga

 • Kod: SPIGA
lek 22.608,77 lek 26.598,56 -15%
Material Lëkura dhe metali
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) 41
Thellësia (cm) 39
Lartësia (cm) 95

Karrige për dhomën e ngrënies ose kuzhinë moderne e mbuluar me lëkurë imituese, 4 copë.

Brenda dhomës së ngrënies dhe kuzhinës, karriget , së bashku me tryezën, janë padyshim elementet qendrore të mobilimit rreth të cilave rrotullohen mobiljet përreth. Zgjedhja e karrigeve është thelbësore për të kompletuar atmosferën e dhomës në mënyrën më të mirë të mundshme duke ruajtur një dizajn koherent që ruan më së miri proporcionet e dhomës dhe preferohet të zgjidhni një me një vend të rehatshëm dhe të rehatshëm, të mbushur dhe të mbuluar.

Kjo dhomë ngrënieje ose karrige kuzhine përmban një dizajn të thjeshtë dhe elegant që shkon në mënyrë të përsosur me stilet moderne dhe moderne të mobilimit me një shije të rafinuar. Struktura e tij është bërë prej metali të pikturuar ndërsa sedilja dhe pjesa e pasme janë të mbushura dhe të mbuluara me lëkurë imituese .

Ngjyrat e sediljes në dispozicion :
 • E bardhë;
 • Gri
Matjet :
 • madhësia e sediljes cm. L 39 x P 38 cm;
 • lartësia e sediljes 45.5 cm;
 • lartësia e mbështetëses 54 cm;
 • dimensionet totale: L 41 x P 39 x H 95 cm.
Kërkon montimin, udhëzimet e montimit dhe pajisjen e montimit të përfshirë në paketim.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në