4 Karrige ngrënieje me këmbë sajë në çelik të kromuar - ametist

  • Kod: AMETISTA
lek 47.970,52 lek 59.963,15 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë çeliku
Gjatësia (cm) 42
Thellësia (cm) 58
Lartësia (cm) 94
Lartësia e sediljes (cm) 48

4 karrige dhome ndenje prej lekure sintetike dhe çelik

Set prej 4 karrigesh me sedilje të mbushur jo të lëvizshme, të mbuluara me lëkurë sintetike dhe këmbë sajë çeliku të kromuar, tërësisht .
Këto artikuj, falë përfundimeve të tyre të thjeshta dhe elegante, janë perfekte për të kompletuar mobilimin e çdo dhome ndenjeje, kuzhine dhe dhome ndenjeje. Ato ofrojnë një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme dhe stabilitet të madh falë formës së këmbëve. Materialet e përdorura janë të një cilësie të shkëlqyer për t'i ofruar klientit një produkt jo vetëm të bukur për t'u parë, por edhe praktik dhe funksional.

Përfundimet e disponueshme:
  • e zezë
  • të bardhë
Dimensionet:
  • gjatësia 42 cm
  • thellësia 58 cm
  • lartësia 94 cm
  • sedilja: 42x44x48 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë