4 Karrige ngrënieje prej çeliku dhe polipropileni - Aquila

 • Kod: AQUILA
Lekë 35,580 Lekë 39,534 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses polipropileni
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 43
Thellësia (cm) 51
Lartësia (cm) 78
Lartësia e sediljes (cm) 43

4 karrige dhome ndenjeje te stivueshme prej çeliku dhe polipropileni

Set me 4 karrige me strukturë çeliku të lyer , sedilja dhe shpina tërësisht prej polipropileni .
Ky artikull, falë përfundimeve të tij të thjeshta dhe elegante , është i përsosur për të kompletuar arredimin e çdo dhome ndenjeje, kuzhine dhe dhome ndenjeje. Ofron një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme dhe stabilitet të madh falë formës së këmbëve. Materialet e përdorura janë të një cilësie të shkëlqyer për t'i ofruar klientit një produkt jo vetëm të bukur për t'u parë, por edhe praktik dhe funksional.

Përfundimet e disponueshme:
 • rozë mat
 • Matt White
 • e zezë mat
Dimensionet:
 • gjatësia 43 cm
 • thellësia 51 cm
 • lartësia 78 cm
 • sedilja: 43x41x43 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro