Made in Italy

4 Karrige polipropileni të pirgshme me ngjyra të dizajnit modern - Pocahontas

  • Made in Italy
  • Kod: POCAHONTAS
Lekë 54,961 Lekë 61,068 -10%
Material polipropileni
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 47.5
Thellësia (cm) 55.5
Lartësia (cm) 79.5 (sesioni 46)

Karriget moderne dhe të pirgshme prej polipropileni në gri pëllumbash, xhenxhefil ose të bardhë, 4 copë të prodhuara në Itali.

Karriget janë një mobilje e shkëlqyeshme për të sjellë një majë panke në hapësirën e jetesës me stil dhe moderim, përmes një ngjyre të ngjyrës së modës.

Kjo karrige moderne e bërë nga polipropileni dhe e disponueshme në hije të ndryshme të freskëta dhe origjinale, ka forma të buta dhe mbështjellëse , duke dhënë elegancë dhe komoditet, dhe gjithashtu është e grumbullueshme , në mënyrë që të përdorni më mirë hapësirën kur nuk përdoret.

Linjat e thjeshta , efektive dhe të menjëhershme kombinohen me funksionalitetin dhe dinamizmin e atyre që jetojnë në ambiente, duke garantuar praktike dhe stil.
Kështu, në sajë të mbështetëses origjinale të lakuar dhe të shpuar me një stil novator, është në gjendje të përshtatet lehtësisht me mjediset moderne.

Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro