4 Karrige të Brendshme me ngjyra të ndryshme pëlhure me efekt kadife - Corvina

  • Kod: CORVINA
lek 57.796,37 lek 72.245,47 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë metalike
Gjatësia (cm) 48
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 87
Lartësia e sediljes (cm) 46

4 karrige të brendshme në pëlhurë dhe metal me efekt kadifeje

Set prej 4 karrigesh i bërë me sedilje me mbushje jo të lëvizshme të veshura me pëlhurë të butë me efekt kadifeje , strukturë tërësisht në metal të lyer me ngjyrë të zezë mat .
Ky artikull, falë përfundimeve të tij të thjeshta dhe elegante , është i përsosur për të kompletuar arredimin e çdo dhome ndenjeje, kuzhine dhe dhome ndenjeje. Ofron një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme dhe stabilitet të madh falë formës së këmbëve. Materialet e përdorura janë të një cilësie të shkëlqyer për t'i ofruar klientit një produkt jo vetëm të bukur për t'u parë, por edhe praktik dhe funksional.

Përfundimet e disponueshme:
  • pëllumb
  • e zezë
Dimensionet:
  • gjatësia 48 cm
  • thellësia 54 cm
  • lartësia 87 cm
  • sedilja: 46x43x46 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë