4 Karrige të dhomës së ngrënies me sedilje pëlhure dhe strukturë metali - Pampa

 • Kod: PAMPA
lek 45.897,98 lek 53.997,62 -15%
Material Pëlhurë dhe metal
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) 43.5
Thellësia (cm) 41.5
Lartësia (cm) 87.5

4 Karrige në dhomën e ngrënies me dizajn modern në pëlhurë dhe metal.

Brenda dhomës së ngrënies dhe kuzhinës, karriget , së bashku me tryezën, janë padyshim elementet qendrore të mobilimit rreth të cilave rrotullohen mobiljet përreth. Zgjedhja e karrigeve është thelbësore për të kompletuar atmosferën e dhomës në mënyrën më të mirë të mundshme duke ruajtur një dizajn koherent që ruan më së miri proporcionet e dhomës dhe preferohet të zgjidhni një me një vend të rehatshëm dhe të rehatshëm, të mbushur dhe të mbuluar.

Kjo karrige përmban një dizajn të thjeshtë, modern që bashkohet në mënyrë të përsosur me stilet bashkëkohore të mobilimit. Selia dhe pjesa e prapme janë të mbushura dhe të veshura me pëlhura, ndërsa këmbët janë bërë prej metali me ngjyrë druri . Kombinimi i përfundimeve dhe materialeve e bëjnë produktin unik në llojin e tij dhe me ndikim të madh vizual, duke kombinuar bukurinë dhe funksionalitetin.

Ngjyrat e sediljes në dispozicion :
 • jeshile e benzinës;
 • gri e lehtë;
 • gri e erret.
Matjet :
 • madhësia e sediljes cm. L 43,5 x P 41 cm;
 • lartësia e sediljes 47 cm;
 • lartësia e mbështetëses 41 cm;
 • përmasat totale: W 43.5 x D 41.5 x H 87.5 cm.
Kërkon montimin, udhëzimet e montimit dhe pajisjen e montimit të përfshirë në paketim.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në