4 karrige të veshura me susta me lëkurë sintetike me efekt të vjetëruar - hidrogjen

  • Kod: IDROGENO1
Lekë 63,368 Lekë 79,209 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë çeliku
Gjatësia (cm) 46
Thellësia (cm) 53
Lartësia (cm) 89
Lartësia e sediljes (cm) 49

4 karrige dhome ndenje prej lekure sintetike dhe çelik

Set me 4 karrige të bëra me Sedilje e mbushur jo e lëvizshme e mbuluar me lëkurë sintetike gri me efekt të vjetëruar, mbështetëse me qepje diamanti dhe këmbë çeliku të lyera në të zezë mat , tërësisht .
Këto artikuj, falë përfundimeve të tyre të thjeshta dhe elegante, janë perfekte për të kompletuar arredimin e çdo dhome ndenjeje, kuzhine dhe dhome ndenjeje. Ato ofrojnë një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme dhe stabilitet të madh falë formës së këmbëve. Materialet e përdorura janë të një cilësie të shkëlqyer për t'i ofruar klientit një produkt jo vetëm të bukur për t'u parë, por edhe praktik dhe funksional.

Dimensionet:
  • gjatësia 46 cm
  • thellësia 53 cm
  • lartësia 89 cm
  • sedilja: 46x39x49 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro