6 Karrige Dhomë Dite në Pëlhurë Mikrofiber me Efekt Kadife jeshile - Kalabria

  • Kod: CALABRIA
Lekë 35,372 Lekë 39,302 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses Pëlhurë mikrofibre me efekt kadife
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 41
Thellësia (cm) 53
Lartësia (cm) 95
Lartësia e sediljes (cm) 45

6 karrige të brendshme të mbuluara me pëlhurë të butë të gjelbër me mikrofibër me efekt kadifeje

Karrige e bërë me strukturë metalike të lyer me ngjyrë të zezë mat, ndenjëse dhe mbështetëse e mbuluar me pëlhurë mikrofibre me efekt të gjelbër të butë (jo të lëvizshme) me qepje diamanti në pjesën e pasme të mbështetëses.

Kjo karrige është ekuilibri i përsosur midis elegancës dhe komoditetit , një domosdoshmëri për çdo ambient modern. E veshur me susta me një pëlhurë prej kadifeje jeshile, kjo karrige jo vetëm që tërheq vëmendjen me ngjyrën e saj të gjallë, por gjithashtu ofron një ndenjëse të rehatshme falë mbushjes dhe mbështetjes ergonomike.

Këmbët e holla dhe të zeza ofrojnë një kontrast vizual të mrekullueshëm që thekson më tej dizajnin modern të karriges, duke siguruar stabilitet dhe qëndrueshmëri . Mbështetësja e lartë e shpinës është projektuar për të ofruar mbështetje adekuate, duke e bërë këtë karrige ideale për seanca të gjata, pavarësisht nëse është një darkë e zgjatur apo një seancë pune.

E përkryer për t'u përdorur në një dhomë ngrënieje, si pjesë e një grupi rreth një tavoline moderne, ose si një pjesë e vetme në një zyrë apo dhomë gjumi, kjo karrige shton një prekje luksi dhe stili të sofistikuar . Ideale për ata që duan të kombinojnë funksionalitetin me një shprehje të fortë estetike.

Dimensionet:

  • gjatësia 41 cm
  • thellësia 53 cm
  • lartësia 95 cm
  • dimensionet e sediljes cm. lartësia 45 x gjatësia 41 x thellësia 40 cm
NB: nuk është i grumbullueshëm.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro