6 Karrige të pirgura në Eko-lëkurë me ngjyra Dizajn Modern për Sallonin - Merida

  • Kod: MERIDA
lek 70.437,88
Material lëkurë artificiale
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune - Përfundimet gri dhe gri pëllumb janë të disponueshme nga shtatori 2022
Gjatësia (cm) 42
Thellësia (cm) 53.5
Lartësia (cm) 95 (sesioni 46)

Karrige eko-lëkure të stivueshme okër, jeshile myshk, gri ose gri pëllumbi 6 copë me dizajn modern.

Karriget janë një pjesë e shkëlqyer e mobiljeve për të sjellë një majë të këndshme në hapësirën e jetesës me stil dhe moderim, përmes një ngjyre të modës.

Kjo karrige moderne, e disponueshme në nuanca të ndryshme elegante me tapiceri eko-lëkure, është e grumbullueshme , në mënyrë që të shfrytëzojë sa më mirë hapësirën kur nuk përdoret.
Linjat e thjeshta dhe forma e përdredhur e shpinës kombinohen me funksionalitetin dhe dinamizmin e atyre që jetojnë në dhoma, duke garantuar prakticitet dhe stil.

Për këshilla dhe/ose oferta të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në