Bofoni i dhomës së ndenjes me 3 dyer të varura në fije lisi - natriumi

  • Kod: SODIO
lek 54.105,83 lek 67.632,30 -20%
Material druri, melamine
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 138
Thellësia (cm) 42
Lartësia (cm) 84.5

Bofoni prej druri i dhomës së ndenjes me 3 dyer me varëse

Bofoni i dhomës së ndenjes i punuar me panele ekologjike grimcash të mbuluara me melaminë të finiturës prej lisi , me 3 dyer me varëse.
Kjo pjesë e mobiljeve është e përkryer për t'i dhënë dhomës një atmosferë elegante dhe të përjetshme . Është një artikull funksional dhe praktik që ndihmon për të mbajtur objektet në rregull dhe të organizuar falë dyerve në mënyrë që t'i keni gjithmonë pranë. Materialet e zgjedhura për krijimin garantojnë rezistencë dhe cilësi të madhe.

Dimensionet:
  • gjatësia 138 cm
  • thellësia 42 cm
  • lartësia 84.5 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë