Bordi i dhomës së ndenjes me 4 dyer me varëse dhe 1 ndarje të hapur - Natrium

  • Kod: SODIO1
Lekë 62,530 Lekë 69,477 -10%
Material druri, melamine
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 178
Thellësia (cm) 42
Lartësia (cm) 84.5

Bofoni prej druri i dhomës së ndenjes me 4 dyer me varëse dhe një ndarje të hapur

Bofoni i dhomës së ndenjes i bërë me panele ekologjike të grimcave të mbuluara me melaminë me finiturë lisi , me 4 dyer me varëse dhe një ndarje të hapur.
Kjo pjesë e mobiljeve është e përkryer për t'i dhënë dhomës një atmosferë elegante dhe të përjetshme . Është një artikull funksional dhe praktik që ndihmon për të mbajtur objektet në rregull dhe të organizuar falë dyerve në mënyrë që t'i keni gjithmonë pranë. Materialet e zgjedhura për krijimin garantojnë rezistencë dhe cilësi të madhe.

Dimensionet:
  • gjatësia 178 cm
  • thellësia 42 cm
  • lartësia 84.5 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro