Bofoni i dhomës së ndenjes me 2 dyer të varura në fije lisi - natriumi

 • Kod: SODIO2
Lekë 50,523 Lekë 56,136 -10%
Material druri, melamine
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 119
Thellësia (cm) 42
Lartësia (cm) 120

Bordon druri i dhomës së ndenjes me 2 dyer me varëse

Bofoni i dhomës së ndenjes i punuar me panele ekologjike grimcash të veshura me melaminë të finiturës prej lisi , me 2 dyer me varëse.
Kjo pjesë e mobiljeve është e përkryer për t'i dhënë dhomës një atmosferë elegante dhe të përjetshme . Është një artikull funksional dhe praktik që ndihmon për të mbajtur objektet në rregull dhe të organizuar falë dyerve në mënyrë që t'i keni gjithmonë pranë. Materialet e zgjedhura për krijimin garantojnë rezistencë dhe cilësi të madhe.

Dimensionet:
 • gjatësia 119 cm
 • thellësia 42 cm
 • lartësia 120 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro
 • Sole 24ore
 • La Repubblica
 • Corriere della Sera