Made in Italy

Bordea e Dhomës së Ndenjes prej druri me 3 Dyer me Mentesha - Tantalo

  • Made in Italy
  • Kod: TANTALO
lek 41.913,90 lek 52.392,38 -20%
Material druri, melamine
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 130
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 84

Bofoni prej druri i dhomës së ndenjes me 3 dyer me varëse

Bofoni i dhomës së ndenjes i bërë me panele ekologjike grimcash . Llak i bardhë me shkëlqim 15/16 mm, sipër i mbuluar me melaminë me finiturë mermeri Calacatta, me 3 dyer me varëse dhe këmbë të rregullueshme.
Kjo pjesë e mobiljeve është e përkryer për t'i dhënë dhomës një atmosferë elegante dhe të përjetshme . Është një artikull funksional dhe praktik që ndihmon për të mbajtur objektet në rregull dhe të organizuar falë dyerve në mënyrë që t'i keni gjithmonë pranë. Materialet e zgjedhura për krijimin garantojnë rezistencë dhe cilësi të madhe.

Dimensionet:
  • gjatësia 130 cm
  • thellësia 40 cm
  • lartësia 84 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë