Bordi i dhomës së ndenjes nga druri i ngurtë mango, i përfunduar me dorë - fosfor

  • Kod: FOSFORO
Lekë 184,099 Lekë 230,124 -20%
Material dru i fortë, çelik
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 172
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 75

Bofe dhome ndenjeje prej druri me 3 dyer

Bofoni i dhomës së ndenjes prej druri të fortë Mango, i pasur me detaje dhe i përfunduar tërësisht me dorë me 3 dyer druri të forta me trashësi 20 mm. me sistem hapjeje push-tërheqjeje , bazament prej çeliku të lyer me ngjyrë të zezë mat H.16 cm, sistem kundër kërcimit me ankorim në mur.
Kjo pjesë e mobiljeve është e përkryer për t'i dhënë dhomës një atmosferë elegante dhe të përjetshme . Është një artikull funksional dhe praktik që ndihmon për të mbajtur objektet në rregull dhe të organizuar falë dyerve në mënyrë që t'i keni gjithmonë pranë. Materialet e zgjedhura për krijimin garantojnë rezistencë dhe cilësi të madhe.

Dimensionet:
  • gjatësia 172 cm
  • thellësia 45 cm
  • lartësia 75 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro