Made in Italy

Bufe Kuzhine ne Melamine 4 Dhoma me Menteshe Made in Italy - Geraldina

  • Made in Italy
  • Kod: GERALDINA2
lek 52.839,70 lek 66.049,62 -20%
Material i fisnikëruar
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 200
Thellësia (cm) 43
Lartësia (cm) 86

Bufe prej druri melamine me ndarje dhe rafte Made in Italy.

Bufe moderne e ulët e dhomës së ndenjes e prodhuar në Itali me strukturë druri melamine në tone të thjeshta por elegante. Përbëhet nga 4 dhoma me hapje me varëse që ofrojnë a hapësirë e bollshme për organizimin e objekteve nga më të ndryshmet dhe 2 rafte të brendshëm praktik që e bëjnë produktin edhe më funksional . Kombinimi i përfundimeve tërheq vëmendjen, duke krijuar një efekt elegant dhe elegant për një lojë të thjeshtë dhe interesante ngjyrash.

Ky bufe është zgjidhja perfekte për të dekoruar ambientin me një prekje origjinale, duke pasuruar hapësirën përreth dhe duke ofruar njëkohësisht mundësinë e ruajtjes së rregullt të objekteve të shtëpisë. Ideale për t'u vendosur në kuzhinë, dhomën e ndenjes ose zonën e hyrjes, dimensionet kompakte të këtij bufe ju lejojnë të ruani rendin dhe të kurseni hapësirë , duke u përshtatur në mënyrë perfekte në çdo ambient dhe duke krijuar harmoni të përsosur me elementët përreth.

Përfundimet në dispozicion:
  • e bardhë e llakuar;
  • panje e bardhë e llakuar dhe pereira;
  • propozoj dhe panje pereira.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë