Diametri i orës së murit 50 cm në lëvizje çeliku dhe qelqi - Severio

  • Kod: SEVERIO
lek 15.046,80 lek 17.702,12 -15%
Material Çeliku dhe qelqi
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 8.5
Lartësia (cm) 50

Orë e rrumbullakët muri e bërë prej çeliku dhe qelqi në stilin e cilësisë së mirë.

Struktura në çelik dhe xham . Punon me bateri AA 3 x 1.5V.
Bateria nuk përfshihet.

Madhësia : diametri 50 x P 8,5 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në