Made in Italy

Divan lëkundës në natyrë me dizajn modern Slide Blossy prodhuar në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: BLOSSY
lek 138.459,54
Material polietileni
Masat L159xP85xH75 cm
Koha e dërgimit 2/3 javë pune
Peshë 45 kg
Divan për dizajnin e kopshtit Slide Blossy, prodhuar në Itali
Blossy është një karrige lëkundëse me një dizajn të gjallë, ideale për ambiente të brendshme dhe të jashtme për ta bërë atmosferën e mjedisit tuaj më origjinal dhe avangardë.

Bërë nga polietileni me teknikën e formimit rrotullues, është në dispozicion në trembëdhjetë ngjyra të ndryshme për të zgjedhur për të përmbushur sa më mirë nevojat tuaja. Gjithashtu i disponueshëm në versionin e llakuar me mundësinë e zgjedhjes midis ngjyrave të ndryshme.

E përsosur për ambiente shtëpiake, kopshte dhe salla hoteli për të dhënë një stil të stilit bashkëkohor të bërë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në