Made in Italy

Divan modern me sedilje të mbuluar me pëlhurë prodhuar në Itali - Clera

  • Made in Italy
  • Kod: CLERA2
lek 154.350,78 lek 192.938,47 -20%
Material Pëlhurë dhe dru
Koha e dërgimit 5 javë pune
Gjatësia (cm) 142
Thellësia (cm) 60
Lartësia (cm) 81

Divan modern i dhomës së ndenjes me këmbë druri dhe sedilje pëlhure, me cilësi të lartë Prodhuar në Itali.

Divan moderne me këmbët në dru vaj ash me fund të zi gri dhe vend i veshur me susta në pëlhurë mbuluar.
Prodhuar në Itali, ky aksesor elegant mobilimi për dhomat e ndenjes karakterizohet nga një karakter nordik që nuk kalon pa u vënë re dhe shquhet në çdo dhomë për origjinalitetin dhe elegancën e tij , elementë të dhënë nga veçantia e tegeve dhe pëlhura e mrekullueshme që siguron një komoditet vend dhe mbështjellës . Dizajni i saj është konceptuar dhe konceptuar të jetë në gjendje të ndërthurë në një produkt të vetëm rafinimin e linjave me funksionalitetin e përbërjes, duke lejuar kolltukun të pushtojë një hapësirë qendrore brenda çdo ambienti me një shije bashkëkohore.

Masa: L 142 x P 60 x H 81 cm (lartësia e sediljes 49 cm)
Përbërja e pëlhurës : 95% polietileni, 5% pëlhurë akrilike

Përfundimet e sediljeve në dispozicion:
  • E bardhë;
  • Gri;
  • rërë;
  • Kafe;
  • e zezë
NB : divani është gjithashtu i disponueshëm në version me tapiceri eko-lëkure .
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë