Made in Italy

Divan 3 vendësh në pëlhurë të lëvizshme Prodhuar në Itali - Mykonos

  • Made in Italy
  • Kod: MYKONOS1
Lekë 249,823 Lekë 277,581 -10%
Material Indi
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune
Gjatësia (cm) 242
Thellësia (cm) 115
Lartësia (cm) 42

Divan 3 vendesh prej pëlhure me 3 jastëkë shpine Prodhuar në Itali.

Divan 3 vendësh i dhomës së ndenjes i veshur me pëlhurë të bardhë me tuba benzine, i kompletuar me tre jastëkë mbrapa 70 cm në pëlhurë ngjyrë nafte me tuba të bardhë. Divani mbështetet nga këmbët elegante të mjellmës metalike me ngjyrë nikel të zezë (h 15 cm). Struktura është prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, e mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure . Sistemi susta përdor shirita elastikë të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljes dhe të shpinës janë prej shkume poliuretani .

Efikasiteti dhe moderniteti i këtij divani nënvizohen nga mbulesa praktike dhe plotësisht e lëvizshme jastëkë mbrapa të cilët mund të lëvizin për të zgjedhur pozicionin e tyre të lirë në mënyrë që të përshtatni divanin me nevojat tuaja komforte.

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të përkushtuara për relaksim ose për të qenë së bashku.

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë që janë zgjedhur për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detajet më të vogla. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Dimensionet :
  • divan: L 242 x P 115 x H 42 cm;
  • jastëkët e shpinës: W 70 x 37 x Lartë 37 cm.
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro