Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuqe Klasike - Mbuluar me Pëlhurë ose Lëkurë të Zezë

Kolltuk klasik për dhomë gjumi ose dhomë të gjallë në pëlhurë të mbushur ose lëkure - Dizajn i bërë nga Italia.

Karrigestil të cilësisë së mirë, të rehatshme dhe me forma origjinale të bëra prej pëlhure të mbushur.
Ose kolltuqe lëkure të zeza për ata që pëlqejnë të mobilojnë shtëpinë e tyre me një prekje luksoze.
Dhe për ata që e duan stilin modern, një ndeshje pa kohë midis kornizës prej druri të kolltukut dhe pëlhurës së veshur me susta të sediljes dhe mbrapa për t'ju dhënë rehati më të mirë.

Ngjyra dhe materiale inovative për të arreduar shtëpinë tuaj dhe dhomën tuaj të ndenjes me mobilje dizajni, duke kombinuar kolltuqe të rehatshme me divane klasike dhe tavolina kafeje stilit të cilësisë së mirë.
Stafi ynë është në dispozicionin tuaj për t'ju ndihmuar të zgjidhni kolltukun me stilin që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.
Mos hezitoni të na kontaktoni për më shumë informacion ose një citim të personalizuar.

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies