2 karrige me mbështetëse të mbuluara nga lëkura në dizajn modern Homemotion - Farra

 • Kod: FARRA
lek 53.055,10 lek 62.417,76 -15%
Material Lëkura dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 60
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 80.5

Karrige me dizajn modern e veshur me lëkurë me bazë çeliku dhe mbështetëse, 2 copë.

Struktura në çelik dhe kompensatë . Mbushje sfungjeri dhe tapiceri prej lëkure .
Këmbët në çelik të kromuar që do të montohen.

Ngjyrat e disponueshme:
 • e zezë;
 • E bardhë;
 • gri pëllumb.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në